عرضه نسل دوم دستگاه یاری تنفسی تا 3 ماه آینده

به گزارش مجله تور مالزی، گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان با فراوری دستگاه های اکسیژن ساز و برطرف نیازهای کشور در زمان شیوع کرونا، حالا نسل دوم دستگاه یاری تنفسی را در دستور کار دارند که به گفته آنها تا 3 ماه آینده وارد بازار خواهد شد.

عرضه نسل دوم دستگاه یاری تنفسی تا 3 ماه آینده

نیلوفر بخشنده نژاد، مدیر فروش یکی از شرکت های دانش بنیان در گفت وگو با خبرنگاران، دستگاه های یاری تنفسی را از محصولات این شرکت دانست و گفت: دستگاه اکسیژن ساز فراوریشده در این شرکت 5 لیتری است و فراوری این دستگاه با حجم بیشتر در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

وی ساخت دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری را از برنامه های این شرکت نام برد و ادامه داد: این دستگاه تا 3 ماه آینده عرضه خواهد شد.

بخشنده نژاد نسل دوم دستگاه یاری تنفسی برای بیماران مبتلا به کرونا، انسداد ریوی، آپنه های تنفسی را از دیگر دستگاه های فراوریشده در این شرکت دانش بنیان عنوان نمود و یادآور شد: این دستگاه مجهز به نرم افزارهای گزارش گیری است و قادر است گزارشی را برای پزشک در زمینه فرایند بهبود و درمان بیماران ارائه دهد.

وی با تاکید بر اینکه نسل دوم این دستگاه در حال فراوری است، یادآور شد: مهمترین مزیت این دستگاه آن است که کاملا فراوری داخل است و ضمن آنکه مودهای تنفسی مختلفی در آن پیش بینی شده است.

مدیر فروش این شرکت دانش بنیان با اشاره به ارائه خدمات در زمان شیوع کرونا، یادآور شد: دستگاه اکسیژن ساز و یاری تنفسی یکی از احتیاجهای مهم بیماران مبتلا است، از این رو با افزایش میزان فراوری اقدام به برطرف احتیاج کشور کردیم.

بخشنده نژاد

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1615

به "عرضه نسل دوم دستگاه یاری تنفسی تا 3 ماه آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه نسل دوم دستگاه یاری تنفسی تا 3 ماه آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید