فاجعه تاریخی در فوتبال تبریز؛ باشگاه ماشین سازی تعطیل شد

به گزارش مجله تور مالزی، تهران (پانا) - باشگاه ماشین سازی تبریز تمامی فعالیت های ورزشی خود را تعطیل خاطرنشان کرد، وضعیتی که باعث خواهد شد تا این تیم لیگ برتر را ادامه ندهد.

فاجعه تاریخی در فوتبال تبریز؛ باشگاه ماشین سازی تعطیل شد

به گزارش رسانه رسمی باشگاه ماشین سازی، بعد از اعلام تعلیق فعالیت های باشگاه ماشین سازی، استاندار محترم آذربایجان شرقی دستور به حل مسائل این باشگاه و پرداخت مطالبات سال نود و شش از شهرداری تبریز دادند ولی شهردار و مدیران شهری شهرداری کلانشهر تبریز همکاری های لازم را برای بقای ماشین سازی انجام ندادند.

بدین وسیله اعلام میدارد که با همکاری و پیگیری های مستمر استاندار محترم دکتر پورمحمدی و مدیرکل ورزش و جوانان استان دکتر بهتاج، مطالبات این باشگاه توسط شهردار و شهرداری پرداخت نشد و با گذشت بیش از چهل روز از دستورات اداری نیتی به پرداخت دیده نمی گردد و فقط فرایندی جهت صلب مسئولیت اجتماعی و حقوقی در این قبال این باشگاه مردمی را درپیش گرفته اند.

باشگاه ماشین سازی در این شرایط بحرانی انتظار حمایت از هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی را داشت ولی متاسفانه عدم همکاری و حمایت ها ادامه داشت و ثبت قرارداد کادر فنی جدید به دلیل مطالبات اقتصادی آن هیئت از باشگاه تبدیل به یک فرایند طولانی شد. بانی فوتبال استان نه تنها حامی فوتبال شهر نبوده بلکه برای انجام وظایف ذاتی خود منت نهاده و نگاه اقتصادی به فوتبال استان دارد.

صراحتا اعلام میدارد؛ تمامی فعالیت های باشگاه ماشین سازی تبریز به دلیل عدم همکاری هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز تعطیل اعلام شده و نظر به عزم بلند مسئولین شهری در کارشکنی های اخیر مالکیت باشگاه تمایلی به تیمداری در باشگاه ماشین سازی تبریز نخواهد داشت و بدیهی است از این تاریخ مسئولیت فعالیت های آینده تیم برعهده هیئت فوتبال استان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1575

به "فاجعه تاریخی در فوتبال تبریز؛ باشگاه ماشین سازی تعطیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاجعه تاریخی در فوتبال تبریز؛ باشگاه ماشین سازی تعطیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید