لجبازی اوبر تحویل غذا به بی خانمان های آمریکا را سخت کرد

به گزارش مجله تور مالزی، به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، اوبر به ساکنان محله تریژر آیلند سان فرانسیسکو هشدار داده که دیگر وعده های غذایی را به ساکنان کم درآمد این منطقه که به علت شیوع ویروس کرونا در خانه های خود گرفتار شده اند، تحویل نمی دهد. علت این امر تغییر قوانین شهر سان فرانسیسکو اعلام شده که بخش زیادی از بار اقتصادی تهیه و طبخ غذا و استفاده از ناوگان تاکسی رانی اوبر بدین منظور را بر دوش خود این شرکت می گذارد.

لجبازی اوبر تحویل غذا به بی خانمان های آمریکا را سخت کرد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

اوبر می گوید تغییرات جدید باعث می گردد تا این شرکت قادر به پوشش هزینه های عملیاتی این کار نباشد. در مقابل مت هانی از مقامات محلی سان فرانسیسکو از رویکرد اوبر انتقاد نموده و این شرکت را به لجبازی و انتقام گیری متهم نموده است. وی همچنین با ارسال پیامی در توئیتر رفتار اوبر را ظالمانه و نفرت انگیز توصیف نموده است.

وی در توئیتی دیگر افزوده که فاصله این محله از مرکز سان فرانسیکو تنها ده دقیقه است. همچنین ترافیکی در این جهت وجود ندارد و تحویل غذا به مردم کم درآمد این محله برای شرکتی که میلیاردها دلار در سال درآمد دارد، هزینه چندانی در بر ندارد. این کار انتقام گیری و کاملاً تبعیض آمیز است. اوبر این کار تو شرم آور است.

اوبر این خدمات را به وسیله یکی از زیرمجموعه های خود موسوم به اوبر- ایتس ارائه می دهد که در زمینه دریافت سفارش های آنلاین غذا و تحویل آنها فعال است و فعالیت خود را از سال 2014 در سان فرانسیسکو و کالیفرنیا شروع نموده است. این شرکت در واکنش به اعتراض ها از مردم خواسته اعضای مجالس قانون گذاری محلی را تشویق به تغییر قوانینی نمایند که به ضرر شرکت های فناوری است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 957

به "لجبازی اوبر تحویل غذا به بی خانمان های آمریکا را سخت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لجبازی اوبر تحویل غذا به بی خانمان های آمریکا را سخت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید