مصاحبه امیر سیاری مغرضانه تقطیع شده است

به گزارش مجله تور مالزی، در پی انتشار گفت وگوی امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با خبرگزاری ایرنا، روابط عمومی ارتش امروز اطلاعیه ای صادر کرد.

مصاحبه امیر سیاری مغرضانه تقطیع شده است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری خبرنگاران، در پی انتشار گفت وگوی امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با خبرگزاری ایرنا، روابط عمومی ارتش امروز اطلاعیه ای صادر کرد.

متن اطلاعیه به این توضیح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتش جمهوری اسلامی ایران در جهت تحقق تدابیر فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر همدلی و هم افزایی بین نیرو های مسلح و سایر ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه اصل وحدت را به عنوان تکلیف شرعی و وظیفه ذاتی خود دانسته و فرماندهان ولایتمدار، انقلابی و با بصیرت ارتش از آغازین روز های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تا امروز با وجود توطئه ها و ترفند های دشمنان از هیچ کوششی در جهت وحدت و انسجام دریغ نکرده اند.

مصاحبه اخیر امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در قالب گفت وگوی تصویری با خبرگزاری ایرنا یک مصاحبه تفصیلی به مدت 90 دقیقه بوده که فراز هایی از عملکرد ارتش جمهوری اسلامی ایران در برهه های مختلف پس از پیروزی انقلاب را تشریح و تبیین کرده و این خبرگزاری در بخش اول تنها 13 دقیقه از آن را منتشر کرده است.

متأسفانه دشمنان حسود و عنود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تقطیع و سوءاستفاده، این گفت وگوی اجرا شده را مغرضانه و مزورانه تفسیر، تحلیل و منتشر کرده اند.

روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن محکوم نمودن اقدام ریاکارانه و کینه ورزانه رسانه های معاند و ضدانقلاب اعلام می دارد اتحاد و انسجام نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه ارتش و سپاه بنیادین و ناگسستنی است و دشمنان نظام از این حربه ها و نقشه ها طرفی نبسته و مطمئناً مردم شریف و هوشیار ایران اسلامی به خوبی به این شیطنت ها واقف بوده و با بصیرت انقلابی، امید واهی دشمنان را به یأس و ناکامی تبدیل خواهند کرد.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1000

به "مصاحبه امیر سیاری مغرضانه تقطیع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاحبه امیر سیاری مغرضانه تقطیع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید