منطقی نبود بازی تدارکاتی انجام بدهیم، با بهترین عملکرد برمی گردیم

به گزارش مجله تور مالزی، به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ درباره آخرین شرایط تیم ملی فوتبال ایران گفت: روزهای خوبی گذراندیم. ایده ها و سیستم های جدیدی را با بچه ها امتحان کردیم. خبر خوب این بود که مصدومیت جدی نداشتیم.

منطقی نبود بازی تدارکاتی انجام بدهیم، با بهترین عملکرد برمی گردیم

وی در مورد شرایط تمرینی در جزیره کیش تاکید نمود: دست اندرکاران این زمین کوشش قابل ستایشی انجام داده بودند و مشکل پروژکتور را هم حل نموده بودند. از آنها تشکر می کنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد اعلام لیست 23 نفره یادآور شد: مسئله ای با اینکه تعداد بازیکنان را بیش از لیست ببریم نداریم ولی چون اوضاع غیر قابل پیش بینی است احتمالاً چند بازیکن بیشتر می بریم و بر اساس اتفاقاتی که رخ می دهد لیست را اعلام می کنیم. بازیکن دیگری به این لیست اضافه نخواهد شد. کمااینکه برنامه ویزا برای چند بازیکن را فراهم نموده ایم تا اگر مسئله ای پیش آمد آنها را اضافه کنیم. مطمئنم تیمی که داریم به قدری خوب هست که بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

اسکوچیچ در مورد همراهی محمدرضا اخباری با تیم تراکتور در میانه اردوی تیم ملی و بازگشت دوباره اش به جزیره کیش، اظهار کرد: خیلی ها سعی می نمایند این موضوع را عظیم و بغرنج جلوه بدهند. یکشنبه و دوشنبه فیفادی نبود و ما نمی توانستیم قانونی بازیکنان را بگیریم و در اختیار داشته باشیم.

وی درباره عدم برگزاری بازی های تدارکاتی برای تیم ملی گفت: برخلاف سایر تیم ها باید چهار بازی (در مرحله انتخابی جام جهانی در بحرین) انجام بدهیم. منطقی نبود در این آب و هوا یک بازی اضافه تر انجام بدهیم که خستگی تجمعی ایجاد می نماید. این یک تصمیم منطقی بود و ارتباطی به فدراسیون نداشت. نیازی نبود خودمان فشار بیشتری روی خودمان ایجاد کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اعلام نمود: هر کاری از دستمان بر بیاید انجام می دهیم. قبلاً مشکلاتی بوده ولی تمرکزمان را حفظ کردیم. می دانیم آدم های زیادی از ما پشتیبانی می نمایند.

اسکوچیچ در انتها گفت: تیم خوبی داریم. به همه قول می دهم بازی های خوبی انجام می دهیم. مطمئنم شما از تلویزیون همراه ما هستید و حمایت می کنید. قول می دهم با بهترین عملکرد بازخواهیم گشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1619

به "منطقی نبود بازی تدارکاتی انجام بدهیم، با بهترین عملکرد برمی گردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منطقی نبود بازی تدارکاتی انجام بدهیم، با بهترین عملکرد برمی گردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید