کفاشیان: از عملکرد تیم فوتسال المپیک راضی هستیم، کمبود بازی های تدارکاتی باعث شد درخشان نباشیم!

به گزارش مجله تور مالزی، سرپرست کمیته فوتسال گفت: از عملکرد و نتایج تیم فوتسال در المپیک جوانان 2018 آرژانتین راضی هستیم.

کفاشیان: از عملکرد تیم فوتسال المپیک راضی هستیم، کمبود بازی های تدارکاتی باعث شد درخشان نباشیم!

به گزارش مجله تور مالزی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، علی کفاشیان، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درباره عملکرد تیم فوتسال المپیک در رقابت های المپیک فوتسال 2018 آرژانتین گفت: از عملکرد تیم راضی هستیم. بازیکنان در گروه بسیار سختی قرار داشتند و در واقع گروه مان فینال زودرس بود.

وی اضافه کرد: رقابت با تیم برزیل و روسیه که بهترین های فوتسال در دنیا هستند کار چندان آسانی نیست و معتقدم بازیکنان ایران با شایستگی تمام به میدان رقابت رفتند. این تیم برای ما بسیار ارزشمند است چرا که آینده فوتسال ایران را تامین می نمایند. رقابت با تیم های بزرگ باعث خواهد شد تا ملی پوشان تجربه مفید به دست آورند و در بازی های پیش رو عملکرد بهتری داشته باشند. علی صانعی: به کسی ارتباط ندارد که چند شغل دارم، اسفندماه سال گذشته تصمیم گرفتم که پس از المپیک جوانان استراحت کنم

سرپرست کمیته فوتسال در ادامه گفت: از بین حدود 600 نفر از بهترین استعدادهای کشور، 10 بازیکن انتخاب شدند. بدون شک این ملی پوشان نسبت به دیگر تیم ها که مرتباً با تیم های دیگر مسابقه تدارکاتی و یا رسمی داشتند، تجربه کمتری داشته و طبیعی است که حضور در این تورنمنت بزرگ برایشان سخت بود. البته نتیجه هایی که کسب شد به نظرم بد نبود و نباید نتیجه گرا باشیم. چرا که این تیم احتیاج به فرصت دارد تا خود را بیش از پیش ثابت کند. فدراسیون فوتبال در کنار کمیته فوتسال سعی کرد تمام شرایط و امکانات را برای این تیم فراهم کند. کمبود بازی های تدارکاتی و تجربه کم باعث شد تا عملکرد درخشان نداشته باشیم، اما کسب همین نتیجه در برابر روسیه، برزیل، کاستاریکا و جزایر سلیمان نیز در جای خود مطلوب بوده و معتقدم نتایج شان مطلوب است.

کفاشیان در انتها مطرح کرد: هر چقدر از الان با تیم هایی همچون روسیه، برزیل، کاستاریکا و دیگر تیم ها بازی تدارکاتی و یا رسمی داشته باشیم، فارغ از کسب نتیجه، به تجربه و اعتماد به نفس بازیکنان یاری بهینه خواهد نمود و در آینده همین جوانان، ستاره های ایران در فوتسال خواهند شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 71

به "کفاشیان: از عملکرد تیم فوتسال المپیک راضی هستیم، کمبود بازی های تدارکاتی باعث شد درخشان نباشیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفاشیان: از عملکرد تیم فوتسال المپیک راضی هستیم، کمبود بازی های تدارکاتی باعث شد درخشان نباشیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید