کنسرسیوم 1000 میلیاردی برای سرمایه گذاری در حوزه ICT ایجاد شد

به گزارش مجله تور مالزی، مدیرعامل مبین وان با اعلام این خبر اظهار کرد، ما کنسرسیومی 1000 میلیارد ریالی شکل داده ایم که به این وسیله ضمن تنوع بخشی به خطوط درآمدی و سودآوری شرکت و نیز حفظ منافع سهامداران، قصد داریم تحول عظیمی را در این حوزه فن آوری ایجاد نماییم.

کنسرسیوم 1000 میلیاردی برای سرمایه گذاری در حوزه ICT ایجاد شد

مهندس وکیلی نیا اضافه کرد، این کنسرسیوم اقتصادی جهت سرمایه گذاری در حوزه ICT با هدایت و راهبری شرکت مبین وان کیش ایجاد شده است و ما علاوه بر این راهبری، وظیفه گزینش و انتخاب گزینه های مناسب جهت سرمایه گذاری را نیز بر عهده داریم.

مدیرعامل مبین وان ضمن تاکید بر در اختیار داشتن مدیریت راهبردی این کنسرسیوم اضافه کرد، سرمایه گذاری ما در کنسرسیوم مذکور شامل 40 درصد از سهام آن می باشد.

وی هدف از ایجاد این کنسرسیوم را سرمایه گذاری در حوزه های متنوع ICT از جمله خرید سهام شرکت های با پتانسیل قوی در سودآوری و نیز سرمایه گذاری در طرح ها، اپلیکیشن ها و استارت آپ های حوزه ICT و تولید محتوا مطرح نمود و ادامه داد، این کنسرسیوم با حرکت به این سمت و سرمایه گذاری هدف مند در حوزه های نوآورانه در زیست بوم فن آوری اطلاعات کشور و نیز حوزه های تولید و نشر محتوا به ویژه محتوای ویدیویی، موسیقی و بازی های موبایلی و رایانه ای؛ قصد دارد به بزرگ ترین کنسرسیوم این حوزه تبدیل شود.

مدیرعامل مبین وان شرح داد، امیداوریم با این سرمایه گذاری در یک برنامه ریزی استراتژیک کوتاه مدت بتوانیم سود خوبی را نیز شناسایی کنیم.

مهندس وکیلی نیا گفت، با مکانیسم و سازوکاری که تنظیم شده، شرکت مبین وان مستقل از سهامی که در این کنسرسیوم دارا است و از محل مازاد ارزشی که شناسایی خواهد شد نیز می تواند سود مناسبی را شناسایی کند که تاثیر قابل توجهی در تراز خاتمه دوره این شرکت خواهد داشت.

وی شرح داد، همچنین علاوه بر منافع و سودآوری های یاد شده کارمزد راهبری شرکت نیز یک درصد از محل سرمایه گذاری محقق شده است که دست کم 10 میلیارد ریال می باشد.

مدیرعامل مبین وان در خاتمه اضافه کرد، این شرکت در سال جاری رشد درآمدی و سود قابل ملاحظه ای را داشته است. ما در 9 ماهه ابتدایی این سال 31 میلیارد سود داشته ایم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 500 درصد رشد داشته است. به این ترتیب می توان گفت که مبین وان کیش وارد یک دوره استثنایی در حوزه های کسب وکار و درآمدی خود شده است.

*خبرنگاران مسئولیتی در برابر صحت مطالب تبلیغاتی ندارد و راستی آزمایی محتوای تبلیغ بر عهده مخاطب می باشد*

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1457

به "کنسرسیوم 1000 میلیاردی برای سرمایه گذاری در حوزه ICT ایجاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنسرسیوم 1000 میلیاردی برای سرمایه گذاری در حوزه ICT ایجاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید