دوچرخه سواری

دوران پساکرونا و تمایلات گردشگری در سال 2021

سبک گردشگری مردم، اغلب از یک سال تا سال بعدی تغییر پیدا می نماید، که با توجه به شرایط کرونا و خاموشی درازمدت این صنعت، پیش بینی می گردد تمایلات مردم نسبت به گردشگری در امسال، به طور قابل توجهی دستخوش تحولات ناشی از سبک زندگی کرونایی گردد.

12 تیر 1400

واکنش اورژانس تهران به مرگ ونوس نوری

ونوس نوری (زرین خاک) که عضو هیات دوچرخه سواری تهران بود، صبح روز چهارشنبه 14 خردادماه بر اثر تصادف با خودرویی که پس از حادثه متواری شد جان خود را از دست داد.

18 مرداد 1399

حمید فرخ نژاد با استرداد می آید، بهرام رادان و ماجرای آدم کشی

به گزارش خبرنگاران، فیلم های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن خبرنگار، گروهبان، دوچرخه سوار، یک اشتباه کوچولو، کودک گمشده، بدون پشیمانی، در قلمرو خورشید، نردبان 49، آدمکش، قهرمان دنیای یخ، تراست، طبقه هفتم، اثرات جانبی، گردنبند شبح، مولان، امی و غازهای...

7 آذر 1398

پرهزینه ترین بیماری های جهان

با پرهزینه ترین بیماری های دنیا که هر ساله هزینه های گزافی برای درمان آن ها در تمام دنیا صرف می شود، آشنا شوید.

14 آبان 1398

نایب قهرمانی پتروشیمی در دو مرحله

خبرنگاران : مراحل هفتم و هشتم تور دوچرخه سواری بین المللی لانکاوی مالزی، با کسب مقام نایب قهرمانی توسط تیم پتروشیمی تبریز در رده بندی مجموع تیمی به اتمام رسید.

20 مهر 1398

ترافیک خانه کشتی، تیم ملی جوانان را راهی خوابگاه دوچرخه سواری کرد!

به دلیل همزمانی اردوی تیم های ملی رده های سنی مختلف در خانه کشتی، خوابگاه تیم ملی جوانان آزاد به مجموعه دوچرخه سواری منتقل شد.

10 مرداد 1398

نبرد پرتو آذر با بی پولی در راستا کسب سهمیه المپیک

بانوی رکابزن کوهستان ایران در حالی در اروپا به دنبال دریافت سهمیه المپیک است که با مسائل اقتصادی هم دست به گریبان شده است.

27 تیر 1398

برنامه های هفته هوای پاک با شعار هوای پاک، مسئولان، مردم اعلام شد

جهت وحدت رویه برگزاری برنامه های هفته هوای پاک، اطلاع رسانی و جلب مشارکت شهروندان، دستور العمل اجرای برنامه های هفته به مناطق 22 گانه ابلاغ شد.

5 خرداد 1398