ادعای آزار شیطانی دختر دانشجو در خانه مجردی هنرمند تهرانی!

به گزارش مجله تور مالزی، دختر جوانی مدعی است به دلیل شیوع بیماری کرونا در خیابان آواره شد و وقتی به پسری هنرمند پناه برد، از سوی او مورد آزارواذیت نهاده شد.این دختر به دادگاه کیفری استان تهران شکایت کرد.

ادعای آزار شیطانی دختر دانشجو در خانه مجردی هنرمند تهرانی!

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش شرق، این دختر جوان چندی قبل به مأموران پلیس شکایت کرد و مدعی شد از سوی جوانی مورد آزارواذیت قرار گرفته است. این دختر نخبه که در یک دانشگاه معتبر تحصیل می نماید، در شکایت خود گفت: وقتی بیماری کرونا شیوع پیدا کرد و دانشگاه ها تعطیل شد، من برای انجام کارهایم چند روزی در تهران ماندم و نتوانستم به شهرستان پیش خانواده ام برگردم. مدتی هم بود با پسری جوان که اتفاقا طراح و هنرمند بود، آشنا شده بودم.

او طراحی های خاصی داشت و بسیار زیبا کار می کرد و دانش و مهارتش در این زمینه من را جذب خودش نموده بود. بعد از ماجرای شیوع کرونا یک روز با او تماس گرفتم و گفتم دیروقت است و خوابگاه هم تعطیل است، اگر می گردد با هم قدم بزنیم تا کمی زمان بگذرد و من بتوانم به خانه یکی از دوستانم بروم. چون دوستم گفته بود بعد از اینکه اهالی خانه رفتند یا خوابیدند من می توانم برای خواب به خانه اش بروم. پسر جوان که بیژن نام دارد، قبول کرد و با ماشین دنبالم آمد.

با توجه به شیوع بیماری قرار شد در مکان عمومی نباشیم و چند ساعتی با هم در ماشین بمانیم. بعد او به من گفت برای چه باید به خانه دوستت بروی، می توانی به خانه من بیایی و شب را آنجا بمانی و صبح بروی. این جوان به من اطمینان داد خانواده اش هم در خانه هستند. من هم حرفش را باور کردم تا اینکه به خانه اش رفتیم و بعد از اینکه کمی نشستیم من متوجه شدم دروغ گفته است و کسی در خانه نیست.

وقتی خواستم از خانه بیرون بیایم او به من تعرض کرد و من را به زور تا صبح در خانه نگه داشت. صبح که شد من بیرون آمدم و به پلیس شکایت کردم. حالا هم وضعیتی دارم که نمی توانم به خانه برگردم و از اینکه خانواده ام بفهمند برایم چه اتفاقی افتاده است، می ترسم.

با توجه به شکایت مطرح شده، با دستور بازپرس کشیک، دختر جوان به پزشکی قانونی معرفی گردید و به دلیل اینکه او ادعا نموده بود مورد تعرض قرار گرفته است، دادگاه کیفری استان تهران مسئول رسیدگی به این پرونده شد. پرونده به شعبه 5 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده و متهم شناسایی شد.

با بازداشت پسر جوان، او اتهامش را رد کرد و گفت: من چنین کاری ننموده ام و این دختر دروغ می گوید. متهم گفت: ما مدتی بود با هم دوست بودیم و رابطه خوبی با هم داشتیم.

دختر جوان شب حادثه به من زنگ زد و گفت هیچ کسی را ندارد و تنهاست. خوابگاه هم تعطیل شده است و نمی تواند شب را در خیابان بماند. من با ماشین دنبال او رفتم و دختر جوان را به خانه خودم بردم، اما هیچ کاری نکردم و همه چیز خیلی خوب بود تا اینکه صبح زود خودش خانه را ترک کرد و بعد هم جواب تلفن من را نداد.

دو روز بعد متوجه شدم علیه من شکایت نموده است. این در حالی است که پزشکی قانونی تأیید نموده دختر جوان مورد آزارواذیت قرار گرفته، اما متهم مدعی است او این کار را ننموده و به هیچ وجه اتهام را قبول نمی نماید.

این جوان گفت: من طراح و هنرمند هستم و شخصیتم به من اجازه نمی دهد به زور با دختری رابطه برقرار کنم و هرگز این کار را نمی کنم. با سرانجام گفته های متهم، قضات با صدور قرار وثیقه متهم را تا زمان انجام آنالیز های بیشتر آزاد کردند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1014

به "ادعای آزار شیطانی دختر دانشجو در خانه مجردی هنرمند تهرانی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای آزار شیطانی دختر دانشجو در خانه مجردی هنرمند تهرانی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید