مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن تا 30 دی تمدید شد

به گزارش مجله تور مالزی، معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از تمدید مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن برای متقاضیان دارای شرایط از جمله کارگران، بازنشستگان، مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار که پیش از این ثبت نام نموده اند تا خاتمه دی ماه اطلاع داد.

مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن تا 30 دی تمدید شد

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

ابراهیم صادقی فر گفت: تفاهم نامه همکاری میان این وزارتخانه با وزارت راه و شهرسازی در راستای احداث 200 هزار واحد مسکونی برای کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی منعقد شده است.

او اضافه کرد: در این راستا با انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی، مقرر شد فرصت واریز آورده اولیه و تکمیل موجودی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تمدید گردد.

او توضیح داد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از تجزیه و تحلیل اطلاعات متقاضیان موجود در سامانه جامع اقدام ملی مسکن و بانک های اطلاعاتی این وزارتخانه، مشخصات متقاضیان گروه های هدف شامل کارگران، بازنشستگان، مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار از جمله کد ملی، دهک بندی متقاضیان، آنالیز شرایط فرم ج ثبت نام کنندگان و … را که در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام نموده اند به تفکیک هر استان و شهرهای تابعه احصا نموده است.

صادقی فر تاکید نمود: تسهیلات و اقدامات حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طرح اقدام ملی مسکن ویژه کارگران، بازنشستگان و سایر گروه های هدف واجد شرایط ثبت نام شده در این سامانه، متقاضیانی را در بر می گیرد که پرداخت اولیه از سوی آنان کامل شده باشد.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی توضیح داد: گروه های هدف برای بهره مندی از این تسهیلات حمایتی ضروری است به منظور افتتاح حساب و تکمیل مبلغ آورده در فرصت باقی مانده نسبت به تکمیل موجودی خود اقدام کنند.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین از شروع دور جدید ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از صبح پنج شنبه 18 دی ماه به مدت یک هفته (تا ساعت 24 پنجشنبه 25 دی ماه) اطلاع داد.

صادقی فر گفت: با توجه به پیگیری این وزارتخانه و اهمیت برخورداری از مسکن در بهبود کیفیت زندگی و ارتقا شاخص های فرهنگی اجتماعی، فرصت خوبی پیش روی جامعه کار و فراوری بویژه کارگران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری فراهم شده است تا در این طرح مشارکت کنند.

وی اضافه کرد: در این مرحله برای 183 شهر جدید امکان ثبت نام فراهم شده که مجموعاً با احتساب شهرهای ثبت نام شده در مراحل گذشته، در 770 شهر، ظرفیت سازی لازم صورت گرفته است که فرصت بسیار خوبی را در جهت تأمین سرپناه و مسکن مناسب برای عموم متقاضیان بویژه کارگران و بازنشستگان عزیز فراهم ساخته است.

این مقام مسئول یادآور شد: کارگران و بازنشستگان متقاضی از امروز صبح پنجشنبه با مراجعه به سامانه https://tem.mrud.ir ثبت نام خود را انجام دهند.

صادقی فر ابراز گفت: با توجه به ظرفیت های خوبی که در زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در زمینه تأمین مصالح ساختمانی و نیز هلدینگ ها و شرکت های سازنده مسکن وجود دارد اجرای الگوهای حمایتی متنوعی در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است که زمینه کاهش قیمت تمام شده مسکن برای کارگران و بازنشستگان تحت پوشش را فراهم خواهد نمود.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1383

به "مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن تا 30 دی تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن تا 30 دی تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید