وظیفه خود می دانیم برای برطرف مسائل پرستاران اقداماتی راانجام دهیم

به گزارش مجله تور مالزی، سخنگوی دولت گفت: پرستاران و سایر خانواده عظیم کادر درمان در این برهه تاریخی به وظیفه خود عمل کرد و اکنون دولت وظیفه خود می داند برای برطرف مسائل آنان اقدامات لازم را انجام دهد.

وظیفه خود می دانیم برای برطرف مسائل پرستاران اقداماتی راانجام دهیم

به گزارش گروه سیاسی مجله تور مالزی، علی ربیعی سخنگوی دولت در ملاقات با تعدادی از اعضای نظام پرستاری کشور گفت: در فراگیری و بیماری کرونا، جامعه پرستاری و خانواده عظیم درمان کشورمان لحظاتی چنان با شکوه و به یادماندنی را آفریدند که در حافظه تاریخی ایران و دنیا باقی خواهد ماند.

وی اضافه نمود: آرامش نسبی امروز جامعه و حفظ خط پاندمی کرونا در ایران، محصول فداکاری های کادر درمان در موقعیت پرخطر مبارزه با ویروس کرونا است.

ربیعی با بیان اینکه شخص رئیس جمهور و تمام اعضای هیات دولت قددران کوشش های خستگی ناپذیر کادر درمان هستند، گفت: در شکلی فراگیرتر و تصویری کلانتر جامعه ایران ایثارگری های کادر درمان و سلامت این سرزمین را فراموش نخواهد کرد.

وی ادامه داد: پرستاران و سایر خانواده عظیم کادر درمان در این برهه تاریخی به وظیفه خود عمل کرد و اکنون دولت وظیفه خود می داند برای برطرف مسائل آنان اقدامات لازم را انجام داده و از هیچ کوششی برای حمایت از وزارت بهداشت فروگذار نخواهد کرد.

سخنگوی دولت گفت: قطعاً یکی از عوامل موفقیت دولت در مبارزه با کرونا حضور دکتر نمکی در رأس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1039

به "وظیفه خود می دانیم برای برطرف مسائل پرستاران اقداماتی راانجام دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وظیفه خود می دانیم برای برطرف مسائل پرستاران اقداماتی راانجام دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید