پزشک قلابی با مدرک دیپلم بازداشت شد ، مهر یک پزشک را جعل کرده بود

به گزارش مجله تور مالزی، یک پزشک قلابی که با تخصص ریه در فضای مجازی فعال بود و بیش از هزار فالور داشت، شناسایی و دستگیر شد.

پزشک قلابی با مدرک دیپلم بازداشت شد ، مهر یک پزشک را جعل کرده بود

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، سرهنگ داوود معظمی گودرزی درباره دستگیری این پزشک قلابی که در اینستاگرام فعالیت داشت، اظهار کرد: متهم با راه اندازی صفحه ای در فضای مجازی و معرفی خود به عنوان فوق تخصص ریه، توانسته بود بیش از هزار نفر دنبال کننده را در فضای مجازی جذب کند.

وی گفت: این متهم با بارگذاری کلیپ های مرتبط با حوزه پزشکی، اعتماد تعداد کثیری از مردم را به خود جلب کرده بود. در بررسی های اجرا شده متوجه شدیم، این فرد به تعداد زیادی از مردم خدمات پزشکی ارائه داده و افراد را ویزیت کرده است.

سرهنگ گودرزی بیان نمود: هموطنان در نظر داشته باشند که در فضای مجازی هر کسی می تواند فعالیت کند و نیاز است برای دریافت خدمات پزشکی، از صحت اطلاعات و هویت فرد آگاه باشند.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اشاره به این که این فرد با هماهنگی مراجع قضایی تحت پیگرد قرار گرفت و دستگیر شد، گفت: طبق بررسی ها تعیین شد متهم سابقه یک بار دستگیری در گذشته را دارد.

سرهنگ گودرزی تاکید کرد: از شهروندان خواهش می کنیم به تبلیغات افراد توجه نکنند و در صورت نیاز از مراجع رسمی خدمات مورد نیاز را دریافت کنند و برای دریافت اطلاعات به صورت مجازی، حتما پزشک را بشناسند.

او بیان نمود: تا کنون یک پزشک شاکی پرونده است. چون متهم با جعل مهر این پزشک فعالیت می کرد. فرد دیگری هم به عنوان بیمار، شاکی پرونده است.

این مسئول گفت: بعد از دستگیری تعیین شد نه تنها فرد فوق تخصص ریه نیست و مدرک دیپلم دارد و به خاطر علاقه و سودجویی مبادرت به این اقدام کرده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1027

به "پزشک قلابی با مدرک دیپلم بازداشت شد ، مهر یک پزشک را جعل کرده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک قلابی با مدرک دیپلم بازداشت شد ، مهر یک پزشک را جعل کرده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید