چتر حمایت بیمه ای از استارتاپ ها گسترده تر می شود

به گزارش مجله تور مالزی، طرح ملی پوشش بیمه تکمیلی تیم های استارتاپی و آزادکارها برای اعضای پردیس های نوآوری یا کارآفرینان، آغاز شد. این طرح برای توسعه چتر حمایت بیمه ای استارتاپ های ایرانی تدوین شده است.

چتر حمایت بیمه ای از استارتاپ ها گسترده تر می شود

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در سال های اخیر ده ها پردیس نوآوری در کشور تاسیس شده است که تیم های استارتاپی، صاحبان ایده و خلاقیت در آنها مستقر شده اند و ایده های خود را به محصولات و خدمات فناورانه تبدیل می کنند.

توسعه بیمه تکمیلی نوآورانه در میان این اعضا از جمله ابتکاراتی است که به همت شبکه فناوری و نوآوری ایران انجام گرفته است.

همه آزادکارها، تیم های استارتاپی، اعضای پردیس های نوآوری و کارآفرینان می توانند از خدمات بیمه تکمیلی پیش بینی شده در این طرح بهره مند شوند.

تیم های استارتاپی و فعالان فناور مستقر در شتاب دهنده ها، فضاهای کار اشتراکی، مراکز نوآوری، مجتمع های فناوری، باشگاه های کسب وکار، نواحی و مناطق نوآوری و سایر مراکز عضو زیست بوم نوآوری می توانند از مزایای بیمه ای این طرح بهره مند شوند.

آزادکارها، تیم های استارتاپی، گروه های نوپا و فناوری که در این مراکزمستقر هستند و از فضا و امکانات این محیط ها استفاده می کنند، مشمول دریافت این بسته خدمتی جدید هم هستند.

پردیس های نوآوری برای استفاده از این طرح می توانند به سامانه https://bime.tinet.ir مراجعه کنند و مشخصات اعضای خود را در این سامانه به ثبت برسانند. در گام دوم اعضای ثبت نام شده می توانند جهت تکمیل فرایند ثبت نام به این سامانه مراجعه کنند.

شتاب دهنده ها، مراکز نوآوری و دیگر اعضای فعال زیست بوم فناوری و نوآوری همچنین می توانند علاوه بر برخورداری از بسته حمایتی بیمه تکمیلی، از دیگر خدمات شبکه فناوری و نوآوری ایران نیز بهره مند شوند.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات این طرح به آدرس اینترنتی شبکه فناوری و نوآوری ایران (تینت) به نشانی https://tinet.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1025

به "چتر حمایت بیمه ای از استارتاپ ها گسترده تر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چتر حمایت بیمه ای از استارتاپ ها گسترده تر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید