اخبار صنعت

خبرنگاران نماینده اهواز: جانمایی بعضی پروژه های مسکن مهر خوزستان اشتباه بود

اهواز - خبرنگاران - یکی از نمایندگان مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خوزستان در زمینه تکمیل پروژه های مسکن مهر نسبت به دیگر استان ها عقب ماندگی زیادی دارد گفت:جانمایی بعضی از پروژه های مسکن مهر در خوزاستان نیز اشتباه...

28 خرداد 1400

چهار عضو باشگاه فولاد در عربستان قرنطینه شدند

کلیه هزینه های پزشکی و قرنطینه شان بر عهده AFC است.

28 خرداد 1400

کتاب نفیس 100 چهره ماندگار صنعت چاپ منتشر می شود

حمید متواضع مدیر چاپ ابیانه و مجری انتشار کتاب 100 چهره ماندگار صنعت چاپ در گفت وگو با خبرنگاران ، با اشاره به مراحل آماده سازی این اثر توضیح داد: هیات امنای برگزاری آیین سپاس از چهره های ماندگار صنعت چاپ تصمیم گرفتند از افرادی که در حوزه این صنعت طی 100...

22 خرداد 1400

در آستانه بازی با النصر عربستان؛ ستاره فولاد کرونا گرفت

یکی از بازیکنان تیم فولاد خوزستان و یکی از اعضای اجرایی این به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

9 خرداد 1400

فرضیه جنایت برای جسد پیدا شده در سد حسن ابدال مطرح نیست

خبرنگاران/زنجان رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: تا به امروز هیچ گونه بحث دگرکشی و جنایت در مورد جسد یافت شده در سد حسن ابدال زنجان مطرح نیست.

5 خرداد 1400

فرایند افزایشی قیمت گاز در اروپا

قیمت گاز در اتحادیه اروپا طی روز های گذشته روندی افزایشی را در پیش گرفته به گونه ای که قیمت هر هزار مترمکعب گاز با آلایندگی پایین به 295 دلار رسیده است.

2 خرداد 1400

خبرنگاران رییس جهادکشاورزی: کاشت سیر یکی از برنامه های الگوی کشت در کرمان است

کرمان - خبرنگاران - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: محصول سیر به دلیل کوتاهی دوره رشد و مصرف آب مناسب، الگوی کشت مناسبی برای این استان است که در اولویت کاری سازمان واقع شده است.

2 خرداد 1400

بحران جدی در بازار جوجه یک روزه

هنوز مدت زیادی از آرامش بازار مرغ نگذشته که قیمت جوجه یکروزه دچار التهاب شده است و در صورت ادامه این فرایند بازار مرغ هم با تنش روبرو خواهد شد.

29 اردیبهشت 1400

طرز تهیه رب انار خانگی خوشمزه به دو روش قجری و رسمی

رب انار دو مدل قجری (با گوشت دانه های انار) و رسمی (با آب انار) دارد. نوع گوشتی در شمال کشور مرسوم است و نوع رسمی آن در شهرهای مرکزی مانند شهرضا، اصفهان، ساوه و … . در این مطلب بهترین روش تهیه رب انار غیظ و خوشمزه را به شما ارائه خواهیم داد؛ از سیر تا پیاز!...

22 اردیبهشت 1400

نیازمند به کارگیری روش های نوین تجارت هستیم، آمادگی برای توسعه تجارت با هند

یونس ژائله ظهر امروز در جلسه ویدیوکنفرانسی سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند با استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان استانی گفت: بخش خصوصی کشور درگیر بعضی بروکراسی های اداری بوده و همین امر کار را برای تمامی صادرکنندگان سخت نموده است. صدور بخشنامه...

19 اردیبهشت 1400

آغاز نخستین فروش فوق العاده خودرو در سال 1400

خبرنگاران- نخستین فروش فوق العاده خودرو در سال 1400 آغاز شد .

17 اردیبهشت 1400

کارشناس روابط بین الملل: بازدارندگی آمریکا در برابر روسیه با هزینه مردم اوکراین، رویکرد مسکو اقدام پیش دستانه نظامی نخواهد بود

کارشناس روابط بین الملل معتقد است که کشورهای غربی با هدف بازدارندگی، روسیه را درگیر تنش های مرزی و یک راهبرد تدافعی در قالب تحریم ها می نمایند.

13 اردیبهشت 1400

هدف گذاری برای ساخت 200 هزار واحد مسکن روستایی در امسال

تهران (پانا) - مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن می گوید درخواست افزایش تسهیلات مسکن روستایی را به هیات دولت ارائه نموده ایم زیرا با افزایش نرخ تورم، این میزان وام جوابگوی متقاضیان برای ساخت نیست.

11 اردیبهشت 1400

ماجرای حضور یک بازیکن پرسپولیس در لیست مجیدی خبرنگاران

فرهاد مجیدی فصل گذشته که سرمربی استقلال بود لیست 5 نفره ای را اواخر فصل به باشگاه استقلال داد که نام آرمان رمضانی هم در آن لیست بود.

5 اردیبهشت 1400

نظارتی بر گرانفروشی در بازار میوه وجود ندارد خبرنگاران

بی سر و سامانی و افزایش قیمت میوه چنان اوج گرفته که رهبرانقلاب نیز نسبت به آن انتقاد کرده اند؛ گرانفروشی که برخی فعالان بازار معتقدند اجاره بهای نجومی مغازه ها عامل مهمی در شکل گیری آن است.

4 اردیبهشت 1400

عمان شریکی راهبردی برای ایران است

رییس کل بانک مرکزی در ملاقات با وزیر صنعت و تجارت عمان، این کشور را شریکی راهبردی برای ایران خواند و گفت: باتوجه به فرصت فراهم شده برای توسعه ظرفیت های همکاری میان دو کشور، می توان از ظرفیت و همراهی بخش خصوصی دو کشور برای بهبود سطح و حجم تجارت بهره گرفت.

26 فروردین 1400

استقبال ایتالیا و اسپانیا از تولیدات سنگی هنرمندان ایرانی خبرنگاران

رییس شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره ملی طراحی سنگ ایران خاطرنشان کرد: سفارتخانه های ایتالیا و اسپانیا در تهران به عنوان حامیان معنوی نخستین جشنواره ساخته های سنگی کوچک مقیاس ابراز آمادگی کردند و این گامی برای بازیابی توانایی های کشور در بخش سنگ با...

20 فروردین 1400

خبرنگاران هشدار بانک جهانی نسبت به افزایش بدهی کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا

تهران - خبرنگاران- بانک جهانی شنبه شب هشدار داد که بدهی عمومی کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا در نتیجه پیامدهای ناشی از ویروس کووید-19 افزایش یافته است.

19 فروردین 1400

زودتر از همه کشور ها ایران را واکسینه می کنیم ، همه جای جهان مشکل فراوری انبوه واکسن وجود دارد خبرنگاران

مدیر پروژه واکسن کوو برکت گفت: طبق پیش بینی های وزارت بهداشت احتمالا جز کشور هایی هستیم که زودتر از همه افراد را واکسینه می کنیم.

19 فروردین 1400

پژوهشگران دانشگاه شهید چمران اهواز اقدام به طراحی هدفمند پپتید مهارکننده آنزیم پروتئاز کرونا کردند خبرنگاران

پژوهشگران دانشگاه شهید چمران اهواز اقدام به اجرای مطالعات طراحی هدفمند پپتید مهارکننده آنزیم پروتئاز اصلی کرونا با استفاده از مهارکننده های حشرات و گیاهان کردند.

15 فروردین 1400
تعداد: (282)