هوش مصنوعی

رکوردشکنی عجیب هندی ها در استفاده از نرم افزارهای تلفن همراه

یکی از شبکه های اجتماعی فعال در هند به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته و رکورد روزانه استفاده را به نام خود ثبت کرده است.

13 تیر 1399

روبات ها، تجهیزاتی امن برای یاری رسانی در بحران کرونا

روبات های خدمات رسان در سراسر جهان خاتمه از سایه بیرون آمدند تا نیازهای پزشکی برای مقابله با کووید - 19 و جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا را تامین کنند.

8 تیر 1399

حضور تیم MRL در مسابقات جهانی رباتیک کانادا تا 2 هفته آینده

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مراسم تقدیر از افتخارآفرینان و مقام آوران تیم MRL دانشگاه آزاد قزوین، توجه به هوش مصنوعی برای رسیدن به خودکفایی را اجتناب ناپذیر دانست و گفت: باید با سرعت به سمت بهره برداری از این دانش پیش برویم.

20 خرداد 1399

هوش مصنوعی؛ یاور دولت ها برای مهار ویروس کرونا

یک مدرس دانشگاه در یادداشتی با اشاره به شیوع کرونا در دنیا به نقش فناوری ها در مبارزه با شیوع این ویروس همه گیر پرداخت و تاکید نمود که با توجه به نقش اساسی هوش مصنوعی می توان از این فناوری به عنوان یگانه راه موجود در کاهش این بیماری همه گیر یاد...

30 اردیبهشت 1399

همکاری ال جی الکترونیکس و Unity Technologies برای شبیه سازی اتومبیل های خودران

مهندسان هوش مصنوعی آزمایشگاه دره سیلیکون ال جی الکترونیکس (LG Electronics Silicon Valley Lab) با همکاری متخصصان یادگیری ماشینی Unity Technologies درحال توسعه نرم افزار شبیه ساز پیشرفته ای هستند که توسعه دهندگان سیستم های ماشین خودران (بدون راننده) را قادر می سازد آموزش سیستم...

2 آذر 1398

هوش مصنوعی در خدمت بازی های قدیمی

طرفداران بازی ها امروزه از یادگیری ماشین به عنوان یکی از شاخه های هوش مصنوعی استفاده می کنند تا گرافیک بازی های قدیمی را بهبود دهند.

23 تیر 1398